Kamp Ateşi Turizm | Gençlik Kampları
  Kamp Ateşi Turizm Ana Sayfa Hakkımızda Gençlik Kampları Trekking Parkurları Referanslar Linkler
 
 
 
 
  GENÇLİK KAMPLARI
 

Kamp Ateşi, 1993 yılından bu yana Gençlik Etkinlikleri de düzenliyor. Gençlere ülkemizin doğal güzelliklerini tanıtmak için günübirlik, haftasonu ve haftalık turlarımız bulunuyor. Yıllarca izcilik çalışmaları içinde kendini doğada geliştirmiş, tabiatla kaynaşmış rehberler eşliğinde yapılan turlar, katılımcılara kendilerini doğal aktivitelerde geliştirme fırsatı sunuyor.

Kamp Ateşi ekibi, çocuk ve gençlerin psikolojisi ve eğitimi konusunda pekçok kurs ve seminerlerde önceleri katılımcı, sonraları yönetici olarak görev almıştır. Kamp Ateşi, çocuk ve gençler için “gençlik kampları” düzenliyor.

Kamp Ateşi İzcilikten gelen deneyimlerini çocuk ve gençlerimize aktarırıken onların maceracı ruhuna hitap eden bir program uygulamaktadır. Bu deneyimlerini bugüne kadar yurt içi ve yurt dışı birçok kampta başarıyla uygulamıştır. Side, Antalya, Alanya, Assos gibi bölgelerimizde düzenlediği kamplara bugüne kadar birçok çocuğumuz ve gencimiz katılmıştır. Ayrıca Yurt dışında İngiltere'de Campjam, Essex, Hollanda'da Harlem Jamboree'si gibi binlerce izcinin katıldığı kamplarda yönetim ve organizasyonunda görev yapmış ve ülkemizden çocuk ve gençlerimizi bu kamplara götürmüştür.

2006 yılında ise yurt dışında İngiltere'de Norwich'de Norjam 2006 kampına çocuk ve gençlerimizi götürecektir. 2006 da ki bu kamp ve yurt içi kış ve yaz kamplarımızın detayını yakında bu sayfalarımızda bulabilirsiniz.

 
 
     
    © Kamp Ateşi Turizm - TURSAB A - 3672 İstiklal Caddesi, Erol Dernek Sokak no:9-5 Beyoğlu-İstanbul
Tel&Fax: (0212) 292 96 05 kampatesi@kampatesi.com Web Design Erol Sahin
© Sitede bulunan yazı ve fotoğraflar izinsiz kullanılamaz.