Kamp Ateşi Turizm | Hakkımızda
  Kamp Ateşi Turizm Ana Sayfa Hakkımızda Gençlik Kampları Trekking Parkurları Referanslar Linkler
 
 
 
 
  HAKKIMIZDA
 

Kamp Ateşi, 1993 yılından bu yana ülkemizin doğal, kültürel ve tarihi güzelliklerini tanıtmak amacıyla günübirlik, haftasonu ve haftalık turlar düzenliyor. Haftasonu turlarımız için İstanbul'a yakın; tarih, kültür ve doğa dokusu zengin bölgeler seçiliyor. Katılımcılar, bir haftanın stresini üzerlerinden atarak dinlenip eğlenirken aynı zamanda da gidilen bölgenin tarihi, kültürel ve doğal güzelliklerini gezip, görme ve öğrenme fırsatı buluyor.

Doğa turlarımız, yıllarca izcilik çalışmaları içinde yetişmiş, doğayı tanıyan, onunla kaynaşmış ve uyum sağlamayı bilen rehberler eşliğinde düzenleniyor. Doğa turları, katılımcıların günlük yaşamındaki stres ve beyinsel yorgunluklarını atmaları için birebir. Günübirlik doğa yürüyüşü turlarımız için İstanbul'un yakın çevresinde bulunan doğal güzellikler, orman, dere ve şelalelerin bulunduğu bölgeler seçiliyor.

Ülkemizde ve dünyada günden güne gelişen turizm sektöründe alternatiflerin artması sonucu doğan aktif turizm turlarında katılımcıların pasif izleyiciler olmaktan çıkartılarak, aktivitenin içerisinde yer almaları, eğlenmek ve gezmenin yanı sıra içerik (doğa, kültür) ne olursa olsun bilgi dağarcıklarına yeni şeyler eklemeleri hedef alınıyor.

Şirket yönetici ve mensuplarının işyeri bilincinin oluşumuna katkısı, ekip çalışması ve ekip ruhunun oluşturulmasına katkıda bulunmak, grup motivasyonu sağlama amaçlı organizasyonlar da düzenleniyor.

Deneyimli ve güleryüzlü dinamik elemanlarımız sizlere unutulmaz günler yaşatmak için hazır!
Sizi de bekliyoruz...

Tur Rezervasyonu
Rezervasyonlarınızı tur tarihinden 3-4 gün önce yapmanızı öneririz. Turlarımız minimum 10 kişi ile yapılmaktadır. Kullanılan araçlar 15 kişilik Mercedes Sprinter veya Volkswagen Volt'tur. Turlarımıza katılmak için rezervasyon formunu doldurabilirsiniz.

 
 
     
    © Kamp Ateşi Turizm - TURSAB A - 3672 İstiklal Caddesi, Erol Dernek Sokak no:9-5 Beyoğlu-İstanbul
Tel&Fax: (0212) 292 96 05 kampatesi@kampatesi.com Web Design Erol Sahin
© Sitede bulunan yazı ve fotoğraflar izinsiz kullanılamaz.